Nonwoven Kumaşlar

Sıklıkla Sorulan Sorular

Ambalaj Sektöründe Sıklıkla Sorularn Sorulara Buradan Cevap alabilirsiniz. Her türlü soru görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Nonwoven Kumaşlar, Bilgi ve Kalitenin birleştiği Naturel bag  kalitesiyle sizlere sunduğumuz NONWOVEN Çantalarımız, en son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Nonwoven Kumaşlar, hemen hemen tüm sektörlerde güvenle kullanılmaktadır.
 
Hijyenin vazgeçilmez şartı olduğu medikal ve sağlık sektöründe, amaliyat örtüsünden tutunda, maske, önlük, bone, gloş, ıslak mendil, pastane, mağaza, tencere, tava, musluk,ayakkabı,eczane,deri çanta torba gibi yüzlerce ürünün imalatında kullanılmaktadır. Doğa Dostu Çanta Üretiminde Öncüyüz !Nonwoven Kumaşlar, Ev Tekstili ve Mobilya sektörlerinde, yatak kılıfları, kanepe örtüleri, elbise dolapları, kılıflar, gamboç, abiye kılıfı, takım elbise kılıfı, gelinlik kılıfı, çanta gibi bir çok şekilde kullanılmaktadır.

Nonwoven Kumaşlar, esnek ve sağlam yapısı sayesinde ayakkabı, çanta imalatında, reklam ve promosyon ürünlerinde şık görünümü ve ekonomik olması sebebiyle vazgeçilmez bir ürün olmuştur.
 
Nonwoven Kumaşlar ayrıca otomotiv sektöründe otomobil brandası, avadanlık çantası, Paspas ve kullan at servis örtüleri gibi çok çeşitli şekilde kullanılmaktadır.
 
Nonwoven kumaşlar tela kumaş yada bez kumaş olarak da anılmaktadır.
NONWOWEN KUMAŞLARA UYGULANAN BASKI TEKNİKLERİ

    Serigraf Baskı,
    Ofset Baskı,
    EmpirmeBaskı,
    Flekso Baskı,
    TransferBaskı,
    Transfer Ofset Baskı,

Seçenekleri Uygulanabilir.


Doğa Dostu Üretim

YARINLAR İÇİN ÜRETİYORUZ